Pomiary własne

A. Jeżeli pragną Państwo zamówić u nas panel szklany, mogą sami dokonać pomiaru. Na gotowej kuchni mierzą Państwo odstęp między górnymi szafkami, a blatem, odejmują trzy, cztery milimetry z wysokości i szerokości, i gotowe . Jeśli chodzi o miejsce otworu pod kontakt elektryczny podają Państwo wymiar od lewej krawędzi i od dołu mierzonej przestrzeni do osi kontaktu elektrycznego.

decobel Rzeszów, druk na szkle, poddruk pod szkłem, panele szklane, tafla szkła, formatka szklana,

Pomiar Decobel

B. Jaka grafika znajdzie się na panelu jest Państwa indywidualną sprawą , może to być grafika z naszej strony internetowej, zakupiona na fotolii.pl lub z prywatnego zdjęcia. My zawsze robimy rysunek techniczny i prosimy o Państwa akceptację.

C. Nasze produkty wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej, pakujemy tak, aby nie uległy uszkodzeniu. Ceny za wysyłkę uzależnione są od od wielkości i wagi zamawianego produktu, kształtują się od 50 do 350 zł.

D. Nasze panele szklane mogą Państwo montować samodzielnie, wystarczy specjalny klej do szkła, który nakładamy na ścianę lub na tył panelu i dociskamy szkło do ściany, warunkiem jest, aby kuchenny blat dochodził do samej ściany i ciężar szkła opierał się spokojnie na blacie.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 733 444 555 lub e- mailowy biuro@grupa-lp.com